III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego

Paweł Kińczyk i Magda Rzeszowska, reprezentanci Klubu Tańca Towarzyskiego „Rewia” przy Młodzieżowym Domu Kultury w Raciborzu, zdobyli III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego, pn.: „Szokowisko 2012 . Grand Prix Polski juniorów starszych” w Pyskowicach. Turniej zorganizowany został przez Miasto Pyskowice oraz Gliwickie Stowarzyszenie Taneczno-Sportowe „Szok-Gliwice”. W grupie startowej Pawła i Magdy tańczyło kilkanaście par, m.in. z Zabrza, Rybnika, Katowic, Żor, Krakowa czy Dąbrowy Górniczej. Dzięki znakomitemu występowi w rundzie półfinałowej weszli do finału, w którym utrzymali III lokatę. To już kolejny sukces raciborskiej pary sportowej, z niecierpliwością czekamy na następne. Kolejne turnieje, w których wezmą udział wychowankowie Młodzieżowego Domu Kultury odbędą się w Krakowie (25 III), w Nowym Sączu (31 III) oraz w Jeleniej Górze (15 IV). Wszystkich chętnych do udziału w zajęciach tańca towarzyskiego sportowego zapraszamy na zajęcia kwalifikacyjne w środę 28 marca na godzinę 18.30 do auli Zespołu Szkół Ekonomicznych w Raciborzu. Pary sportowe trenowane są przez p. Wiolettę Cabaj oraz p. Jakuba Jędrzejaka.