Międzynarodowe Warsztaty Taneczno - Wokalne

Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu informuje, że w dniach od 12 do 17 października 2011 r. gościł dzieci i opiekunów z St. Mary’s Primary School z partnerskiego Hrabstwa Wrexham w ramach Międzynarodowych Warsztatów Taneczno – Wokalnych dla Dzieci – Racibórz 2011.

Program pobytu, oprócz warsztatowych zajęć tanecznych (taniec towarzyski i nowoczesny) oraz zajęć wokalnych obejmował m.in.: spotkanie kadry walijskiej i polskiej z rodzicami wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu biorących udział w warsztatach, a także wizytę w Stredisku volneho casu w Opavie – partnera Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu.

Finał zmagań warsztatowych - prezentacje taneczne i wokalne - odbył się w niedzielę 16 października o godzinie 17:30 w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu.