KONCERT KOLĘD TRADYCYJNYCH I PIEŚNI BOŻONARODZENIOWYCH

Dnia 6 stycznia 2012 r. w Kościele pod wezwaniem Św. Apostołów Piotra i Pawła w Tworkowie odbył się Koncert Kolęd Tradycyjnych i Pieśni Bożonarodzeniowych autorstwa Elżbiety i Andrzeja Biskupów. Koncert został zorganizowany przez Proboszcza Parafii p.w. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Tworkowie oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu przy współpracy z Urzędem Gminy w Krzyżanowicach.

W koncercie wystąpili Anna Wyszkoni, Marzena Korzonek, Hanna Hołek, Marcin Mendera-Ziemiński, Zespół wokalny „Miraż” z towarzyszeniem zespołu pod kierownictwem Adama Drzewieckiego.

Przed i po koncercie miała miejsce zbiórka pieniędzy na rzecz wsparcia Hospicjum im. Św. Józefa w Raciborzu.

Wieczór upłynął w miłej i rodzinnej atmosferze, wszyscy artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami przez licznie zgromadzonych widzów.