Występ wychowanków MDK w Opawie

Informujemy, że w dniu 26 czerwca 2011 r. Klub Tańca Towarzyskiego REWIA oraz soliści zespołu wokalnego MIRAŻ Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu na zaproszenie partnera Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu  - Střediska Volněho Času w Opawie (Czechy) wystąpili na pokazach tańców organizowanych przez czeskiego partnera.

Pary taneczne MDK w Raciborzu zaprezentowały pokaz tańców standardowych i latynoamerykańskich oraz MAMBO, które zatańczyli do utworu „The time of my life”, który wykonali soliści zespołu MIRAŻ.

Podczas imprezy Czesi zaprezentowali m.in. step, folklor, break dance i tańce narodowe.

Wychowanków do występu przygotowały: Elżbieta Biskup – Dyrektor MDK w Raciborzu oraz Wioletta Cabaj – Nauczyciel MDK w Raciborzu.