Sukces w Świdnicy

Na zdjęciu: Magda Rzeszowska i Paweł Kińczyk

Informujemy, że dnia 04 czerwca 2011 r. para taneczna Paweł Kińczyk i Magda Rzeszowska wygrała XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Świdnicy w kategorii wiekowej 16 - 24 lata w stylu standardowym, a Rafał Chmiela i Kamila Kruszka w stylu latynoamerykańskim.

Na zdjęciu: Kamila Kruszka i Rafał Chmiela

Pary uczęszczają na zajęcia tańca towarzyskiego do Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu. Zajęcia prowadzą nauczyciele – Pani Wioletta Cabaj i Pan Jakub Jędrzejak.

Wyżej wymienione pary taneczne należą do Klubu Tańca Towarzyskiego „Rewia”, który stanowi grupę reprezentacyjną Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu w sekcji tanecznej.

Turniej zorganizował Młodzieżowy Dom Kultury w Świdnicy i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Świdnicy.