Kolejne sukcesy wychowanek MDK

Informujemy, że w dniach 20 - 21 maja 2011 roku w Oświęcimskim Centrum Kultury odbywały się XIX Ogólnopolskie Spotkania Recytatorów i Śpiewających Poezję "Amor sprawił..." pod patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim.

"Amor sprawił..." jest konkursem adresowanym do młodzieży i dorosłych pragnących w maju mówić i śpiewać o miłości.

Adrianna Górka – solistka zespołu wokalnego MIRAŻ Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu zajęła II miejsce w kategorii poezji śpiewanej, natomiast Judyta Pisarczyk – również solistka zespołu MIRAŻ – wyróżnienie w tej samej kategorii.

W jury konkursu zasiadali: Jacek Wójcicki (śpiewak, aktor), Danuta Sendecka (muzyk, wokalistka), Marta Ledwoń (aktorka).

Organizatorem festiwalu było Oświęcimskie Centrum Kultury.

Solistki do festiwalu przygotowała Elżbieta Biskup – Dyrektor MDK w Raciborzu, prowadząca zespół wokalny MIRAŻ.