Kolejny sukces wychowanki MDK w Raciborzu

Adrianna Górka (druga z lewej)

Informujemy, że w dniu 14 maja 2011 r. w Toruniu miał miejsce XI Konkurs Piosenki Europejskiej p.n. PIOSENKA BEZ GRANIC 2011 r.

Konkurs miał zasięg ogólnopolski. Udział w nim wziął m.in. zespół wokalny MIRAŻ Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu i jego soliści.

II miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych zdobyła Adrianna Górka – solistka zespołu Miraż za interpretację piosenki pt. „Tell Mama” z rep. Janis Joplin.

Ponadto Klub Tańca Towarzyskiego REWIA działający przy Młodzieżowym Domu Kultury w Raciborzu wraz z zespołem MIRAŻ przedstawił show taneczno – wokalny dla wszystkich uczestników konkursu na specjalne zaproszenie Organizatorów.

Show przygotowały: Elżbieta Biskup – Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu i prowadząca zespół MIRAŻ oraz Wioletta Cabaj – nauczyciel, instruktor tańca towarzyskiego Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu.