IV Powiatowy Festiwal Twórczości Artystycznej - Racibórz, Pietrowice Wielkie 2011 za nami...

W dniu 17 kwietnia b.r. w Centrum Społeczno - Kulturalnym w Pietrowicach Wielkich odbył się Koncert Galowy IV Powiatowego Festiwalu Twórczości Artystycznej - Racibórz, Pietrowice Wielkie 2011.

Festiwal składał się z czterech konkursów: piosenki, recytatorskiego, tańca oraz przeglądu teatralnego. Dwa pierwsze odbyły się w Młodzieżowym Domu Kultury w Raciborzu, pozostałe
w Centrum Społeczno - Kulturalnym w Pietrowicach Wielkich.

W festiwalu udział wzięło ponad 700 uczestników z wszystkich typów szkół oraz placówek wychowania pozaszkolnego z terenu całego Powiatu Raciborskiego.

Organizatorami Festiwalu byli: Starostwo Powiatowe w Raciborzu, Młodzieżowy Dom Kultury
w Raciborzu we współpracy z Centrum Społeczno - Kulturalnym w Pietrowicach Wielkich.

Podczas Koncertu Galowego zaprezentowali się laureaci wytypowani przez jurorów poszczególnych konkursów. Gościnnie wystąpili: Marcin Mendera - Ziemiński i Jakub Blokesz - jurorzy konkursu piosenki. Zaprezentowały się również pary turniejowe tańca towarzyskiego Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu.

Poniżej przedstawiamy listę laureatów IV Powiatowego Festiwalu Twórczości Artystycznej - Racibórz, Pietrowice Wielkie 2011:

PROTOKÓŁ KONKURSU PIOSENKI - SZKOŁY PODSTAWOWE

PROTOKÓŁ KONKURSU PIOSENKI - SZKOŁY GIMNAZJALNE I PONADGIMNAZJALNE