Hania Hołek w "Bitwie na głosy" - show TVP 2

Informujemy, że Hanna Hołek – wychowanka Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu, była wokalistka zespołu wokalnego MIRAŻ prowadzonego przez Elżbietę Biskup – Dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu bierze udział w programie TVP 2 „Bitwa na głosy” w drużynie Haliny Mlynkowej.

Hania podczas występu na Gali Kultury Powiatu Raciborskiego - MIESZKO A.D. 2010

Program rozpocznie się w dniu 05 marca b.r. na antenie TVP 2. Nowy show „Dwójki” to program z udziałem 8 gwiazd znanych z polskiej sceny muzycznej. Gwiazdy te nie walczą o nagrody oraz rozgłos dla siebie, ale dzięki swojej popularności chcą pomagać nowym wybitnym talentom i zrobić coś pożytecznego dla swojego rodzinnego miasta. Podczas programu każda z gwiazd wraz ze swoimi podopiecznymi (wyłonionymi podczas rekrutacji w rodzinnych miastach) wykona największe światowe i polskie evergreeny oraz najnowsze hity. W każdym z odcinków jeden zespół zostanie wyeliminowany z gry w drodze SMS – owego głosowania widzów. W finale dwa zespoły zawalczą o nagrodę główną, jaką jest niezwykły prezent dla miejscowości z której pochodzi zwycięzca.

Trzymamy kciuki za Hanię Hołek i drużynę Haliny Mlynkowej!