Wyłoniono nominowanych PANTOFELKA 2010

Na posiedzeniu Kapituły konkursu w tajnym głosowaniu wyłoniono pięć osób nominowanych w VI edycji konkursu.

5 lutego 2011 minął termin zgłaszania kandydatów do VI edycji konkursu "Pantofelek 2010" - konkursu propagującego lokalne autorytety, ludzi, którzy swoim postępowaniem, działaniem czynią nasz świat lepszym.

Komisyjne otwarcie kopert ze zgłoszeniami odbyło się 9 lutego 2011 w Starostwie Powiatowym w Raciborzu. W bieżącym roku wpłynęły zgłoszenia z czterech gmin: Krzanowic, Krzyżanowic, Kuźni Raciborskiej i Raciborza.

17 lutego 2011, na posiedzeniu Kapituły w składzie: Małgorzata Burek – przewodnicząca, Elżbieta Biskup, Elżbieta Ceglarek, Danuta Hryniewicz, Jadwiga Stojer, Lucyna Rajczykowska, Aleksandra Czekało, Marianna Korzonek, Maria Smyczek, Ewa Butyńska, Leonarda Moryson oraz sekretarz – Kornelia Pawliczek-Błońska, po dogłębnej, jak co roku, emocjonalnej analizie zgłoszeń – w tajnym głosowaniu wybrano pięć osób nominowanych oraz laureata konkursu „Pantofelek 2010”.

Członkinie Kapituły Konkursu PANTOFELEK 2010

Ogłoszenie wyników tegorocznego powiatowego konkursu pod patronatem starosty raciborskiego Adama Hajduka, nastąpi 24 marca 2011 o godzinie 18:00 podczas uroczystego koncertu w Młodzieżowym Domu Kultury w Raciborzu. Już dziś zapraszamy.

Konkurs, niezmiennie od 6 lat, organizowany jest przez Forum Kobiet Powiatu Raciborskiego. Pomoc współorganizacyjna: Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu.