Koncert Kolęd Tradycyjnych i Pieśni Bożonarodzeniowych

Już po raz dziesiąty Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu, Franciszkanie Parafii p.w. Św. Paschalisa w Raciborzu, a także w roku bieżącym Radio Opole zorganizowali KONCERT KOLĘD TRADYCYJNYCH I PIEŚNI BOŻONARODZENIOWYCH AUTORSTWA ELŻBIETY I ANDRZEJA BISKUPÓW.

Koncert  odbył się w Kościele p.w. Św. Paschalisa w Raciborzu – Płoni w dniu 06 stycznia 2011 r.

Honorowy patronat nad koncertem objął Biskup Opolski – Andrzej Czaja.

Kolejny rok uczestniczyli w nim byli i obecni soliści zespołu wokalnego MIRAŻ Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu. Ponadto zaproszenie  do uczestnictwa w koncercie przyjęli artyści: Anna Wyszkoni, Marzena Korzonek i Hanna Hołek - zaangażowani w nagranie płyty bożonarodzeniowej pt. „Przy świątecznym stole z Radiem Opole” wydanej w bieżącym roku przez Polskie Radio Regionalną Rozgłośnię w Opolu "PRO FM" S.A. Ponadto wystąpili: Agnieszka Busuleanu oraz Marcin Mendera – Ziemiński.

Artystom towarzyszył zespół pod kierownictwem Kamila Barańskiego.

Koncert miał bezpośrednią swoją transmisję na antenie Radia Opole, a także prowadzony był przez Bartosza Bukałę - dziennikarza Radia Opole.

Podczas Koncertu Państwo Elżbieta i Andrzej Biskupowie otrzymali specjalne podziękowania od Księdza Mariana Niemca - Prezesa Stowarzyszenia Hospicjum Opolskie za pomoc okazaną przy nagraniu, a także dystrybucji płyty "Przy świątecznym stole z Radiem Opole" z której dochód został przeznaczony na budowę Hospicjum Opolskiego.

Patronat medialny nad koncertem:

Sponsorzy koncertu:
  Autoserwis MJ KOSTECZKA