Płyta "Przy świątecznym stole z Radiem Opole"

W imieniu Stowarzyszenia Hospicjum Opolskie a także własnym dziękuje wszystkim tym, którzy wzięli udział w zakupie płyty świątecznej pn. „Przy świątecznym stole z Radiem Opole”.

Mam nadzieję, że zakup tej płyty, którą nagrali artyści polskiej estrady umili Państwu czas przeżywania Świąt Bożego Narodzenia, a tym potrzebującym - czyli pensjonariuszom hospicjum - pozwoli godnie zmagać się z trudnościami choroby, z kolei wolontariuszom hospicjum - na realizację celów w działaniu na rzecz chorego człowieka.

Składam serdeczne podziękowania wszystkim Proboszczom Parafii w Raciborzu, w których dystrybucja płyty na tak szczytny cel miała miejsce. Dziękuję za ciepłe przyjęcie wolontariuszy
i umożliwienie jej dystrybucji na terenie kościołów raciborskich.

Wszystkim wolontariuszom Hospicjum Opolskiego na czas akcji dystrybucji płyty świątecznej Radia Opole na terenie miasta Racibórz  składam również serdeczne podziękowania!

Życząc zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia, a także samej pomyślności w nowym 2011 Roku pozdrawiam ŚWIĄTECZNIE!

Elżbieta Biskup – Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu,

Współautorka płyty świątecznej na rzecz Hospicjum Opolskiego.

Ponadto nadmieniamy, że w dniu 22 grudnia 2010 roku (środa) w godzinach 16.00 - 19.00 w siedzibie Młodzieżowego Domu Kultury Raciborzu dyżurować będą wolontariusze Hospicjum Opolskiego, którzy również będą rozprowadzać w/w Płytę Świąteczną nagraną charytatywnie przez Radio Opole.

Poniżej raz jeszcze zamieszczamy okładkę płyty.

PŁYTA