MIRAŻ w Radiu Opole

Informujemy, że w dniu 06 stycznia 2010 r. zespół wokalny MIRAŻ Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu w składzie: Anna Herbut, Judyta Pisarczyk, Małgorzata Prochal, Dominika Sławik, Daria Soszyńska, Joanna Soszyńska, Maria Biskup wziął udział w nagraniu studyjnym Pieśni Bożonarodzeniowych w Polskim Radiu Regionalnej Rozgłośni w Opolu „PRO FM” S.A.

Wyjazd zorganizowany został w związku z projektem Radia Opole, który związany jest z nagraniem Płyty Bożonarodzeniowej wydanej w bieżącym roku kalendarzowym. Na płycie tej można będzie wysłuchać, m.in.: Anny Wyszkoni, Moniki Kuszyńskiej, Marzeny Korzonek, Pawła Kukiza i Andrzeja Lamperta.

Teksty do Pieśni Bożonarodzeniowych napisał Andrzej Biskup, nauczyciel Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu oraz Zespołu Szkół Mechanicznych w Raciborzu, natomiast muzykę do nich skomponowała Elżbieta Biskup – prowadząca zespół wokalnym MIRAŻ, na co dzień dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu.

Nad całością nagrań czuwał Andrzej Czubiński – realizator dźwięku Radia Opole.

Zespół MIRAŻ do nagrań przygotowała Elżbieta Biskup.

Efektów nagrań wysłuchać będzie można m.in. podczas Koncertu Kolęd Tradycyjnych i Pastorałek autorstwa Elżbiety i Andrzeja Biskupów, który odbędzie się w dniu 06 stycznia 2011 r. o godzinie 18:00 w Kościele Parafii p.w. Św. Paschalisa w Raciborzu – Płoni.

Zespół MIRAŻ