Rekrutacja trwa

Nie wiesz co ze sobą zrobić? Jak spędzić wolny czas po zajęciach szkolnych? Koniecznie przyjdź do Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu.

Na nowy sezon kulturalno – edukacyjny 2017/2018 przygotowaliśmy dla Was ciekawą ofertę zajęć, wzbogaconą o nowe koła zainteresowań. Dzieciom i młodzieży, która chce zgłębić tajniki sztuki gry na gitarze proponujemy koło gitarowe. Koło małej modelarni  rozwinie  zmysł techniczny, wyobraźnię i widzenie przestrzenne swoich wychowanków.

Zachęcamy również do udziału w zajęciach  naszych dotychczasowych sekcji takich jak: taniec towarzyski, taniec nowoczesny, koło dziennikarskie,  koło teatralne, koła plastyczne, ceramika, malarstwo i rysunek studyjny z elementami rękodzieła artystycznego, koło wokalne, maluszki, świetlica.

Informacje o rekrutacji udziela sekretariat placówki codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30. A także informacje te można znaleźć na www.mdk-raciborz.pl m.in. w zakładce "Rekrutacja na zajęcia w roku szkolnym 2017/2018"http://www.mdk-raciborz.pl/rekrutacja-na-zajcia-w-roku-szkolnym-20172018

nowe.logo.mdk