Koncert z okazji Dnia Matki i Ojca z zespołem WIRAŻ i MIRAŻ

W dniu 22 czerwca br. na scenie sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury zaprezentował się dziecięcy zespół wokalny WIRAŻ a także wokaliści zespołu MIRAŻ
w ramach koncertu z okazji Dnia Matki i Ojca. Zespół WIRAŻ i MIRAŻ prowadzi nauczyciel śpiewu estradowego - Elżbieta Biskup.

Koncert ten był również okazją do podsumowania działalności zespołów w roku szkolnym 2016/2017 a także pożegnaniem ze składem zespołu MIRAŻ długoletnich jego wokalistów: Ani Zając, Karola Świerczek i Michała Fibica - ze względu na ich dalszą edukację poza Raciborzem.

Członkowie zespołu MIRAŻ z ich opiekunem artystycznym; Elżbietą Biskup- jak ZAWSZE pragną podziękować Rodzicom młodzieży śpiewającej w zespole za nieustanne wsparcie
i wszelką pomoc organizacyjną w działalności zespołu.

MDK 1 MDK 2  MDK 3  MDK 4 MDK 5 MDK