XVI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny BARWY JESIENI 2010

Przypominamy, że jeszcze do 05 listopada przyjmowane będą prace na XVI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny BARWY JESIENI 2010.

Główne cele konkursu to, m.in. zachęcanie do twórczej ekspresji dzieci i młodzieży, rozwijanie wyobraźni plastycznej poprzez twórczą interpretację przyrody, pobudzanie i rozwijanie uzdolnień plastycznych dzieci i młodzieży, umocnienie kontaktów oraz współpracy międzynarodowej poprzez kulturę i twórczość.

Technika prac dowolna (z wyjątkiem prac przestrzennych), format prac: 21 x 30 cm – minimum,
100 x 70 maksimum.

Prace oceniane będą w 5 kategoriach wiekowych: 5 – 7 lat, 8 – 10 lat, 11 – 13 lat, 14 – 16 lat
oraz 17 – 25 lat.

Prace nadsyłamy na adres Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu.

Lista laureatów konkursu udostępniona będzie od dnia 15 listopada 2010 r. na stronie internetowej MDK w Raciborzu.

Ogłoszenie wyników konkursów oraz otwarcie wystawy pokonkursowej odbędzie się w dniu
28 listopada 2010 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Raciborzu. Początek godzina 16:00.

Konkurs organizowany jest przez Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu oraz Starostwo Powiatowe w Raciborzu.

Szczegóły dotyczące konkursu – pełny regulamin oraz karty zgłoszeniowe zamieszczamy poniżej.

KARTA ZGŁOSZENIOWA