Koncert Charytatywny dla Stowarzyszenia SPEKTRUM

MDK na Koncercie Charytatywnym dla Stowarzyszenia SPEKTRUM z Raciborza

Serdecznie zapraszamy wszystkich na Koncert Charytatywny Stowarzyszenia SPEKTRUM, który odbędzie się w piątek, 17 marca br., o godz. 17.00 w Raciborskim Centrum Kultury przy ul. Chopina.

"Stowarzyszenie „SPEKTRUM” powstało, aby osoby ze spektrum autyzmu mogły w pełni rozwijać własny potencjał i otwierać się na otaczającą ich rzeczywistość" - czytamy na stronie Stowarzyszenia. Zapraszamy do zapoznania się z niezwykłą działalnością Stowarzyszenia i polubienia strony https://www.facebook.com/spektrumraciborz/

W piątek odbędzie się piękny koncert, w którym udział wezmą również wychowankowie MDK - pary taneczne z koła tańca towarzyskiego PLĄS (prow. Regina Bernat), wokaliści z kół wokalnych pana Daniela Rożka oraz Grupa Teatralna "Czwarta Ściana", prowadzonego przez Agnieszkę Busuleanu-Jaksik ze spektaklem "Alicja w Krainie Czarów". Podczas imprezy nie zabraknie warsztatów plastycznych, które poprowadzi Agnieszka Chmielecka.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

17358850 1908192882730051 9211804947706534468 o