XI Zimowe Warsztaty Wokalne

Informujemy, że XI Zimowe Warsztaty Wokalne prowadzone przez Elżbietę Zapendowską
i Andrzeja Głowackiego rozpoczną się w najbliższy czwartek, tj. 25 lutego 2010 r. o godzinie 10:00 w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu przy ulicy
Stalmacha 12.

Planowana przerwa obiadowa od godziny 13:30 do godziny 15:00.

Prosimy o zaopatrzenie się w pendrive`a lub odtwarzacz MP3 (nie używamy płyt CD).

Podczas trwania zajęć zapewnia się opiekę pedagogiczną.

Rodzice młodzieży szkolnej, m.in gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne zobowiązani sa do pobrania, podpisania i dostarczenia przed rozpoczeciem warsztatów poniższego oświadczenia:

OŚWIDCZENIE

Oświadczam, że moja córka / mój syn* .................................................. (imię i nazwisko) zobowiązana / zobowiązany* jest do uczestnictwa w zajęciach w ramach XI Zimowych Warsztatów Wokalnych w dniach 25 - 28 lutego 2010 r. nad którymi opiekę pedagogiczną sprawuje Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu. Ponadto ponoszę pełna odpowiedzialność za tzw. "czas wolny" od zajęć (w tym przerwę obiadową), który moja córka / mój syn* realizować będzie w sposób dowolny po uprzednim wpisie do ewidencji wyjść placówki.

.............................................................
czytelny podpis rodzica / prawnego opiekuna

* - niepotrzebne skreślić