II Międzynarodowe wrasztaty taneczno - teatralne

Informujemy, że w dniach od 07 do 12 października 2009 r. będziemy gościć dzieci i opiekunów z St. Mary’s Primary School z partnerskiego Hrabstwa Wrexham w ramach Międzynarodowych Warsztatów Taneczno – Teatralnych dla Dzieci – Racibórz 2009.Program pobytu, oprócz warsztatowych zajęć tanecznych (taniec towarzyski i nowoczesny) i teatralnych obejmuje m.in.: spotkanie kadry walijskiej i polskiej z rodzicami wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu, biorących udział w warsztatach; wizytę w  placówkach oświatowo – wychowawczych, w Zespole Szkolno – Przedszkolnego Nr 3 w Raciborzu Płoni, Szkole Podstawowej Nr 18 w Raciborzu, a także udział gości w obchodach Dnia Papieskiego w Gimnazjum Nr 5 w Raciborzu.Nadmieniamy, że w dniu 09 października (piątek) o godzinie 18:00 w Restauracji „Raciborska” odbędzie się recital piosenek polskich i angielskich w wykonaniu solistek zespołu wokalnego MIRAŻ Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu m.in. Agnieszki Miśków, a także Iain’a Jonesa przy akompaniamencie gitarowym, nauczyciela St. Mary’s School w Wrexham.

Finał zmagań warsztatowych odbędzie się w niedzielę (11 października) o godzinie 17:30
w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu.