Warsztaty wokalne z Renatą Danel

Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu serdecznie zaprasza do udziału w Warsztatach Wokalnych prowadzonych przez dr Renatę Danel – wykładowcę Akademii Muzycznej w Katowicach.

Nadrzędnym celem spotkania jest praca nad doskonaleniem warsztatu wokalnego, ćwiczenia z intonacji i emisji głosu. Podczas warsztatów przewidziana jest praca z piosenkami w języku polskim. Do piosenek przygotowane zostaną przez akompaniatora zupełnie nowe aranże.

Warsztaty przeznaczone są dla młodzieży w wieku 14 – 25 lat. Odbywać się będą w terminie 10 - 12 września 2010 r. w siedzibie placówki.

Przesłuchania eliminacyjne (bezpłatne) odbędą się w Młodzieżowym Domu Kultury w Raciborzu przy ulicy Stalmacha 12 w dniu 24 sierpnia 2010 r. w godzinach 14:00 – 15:30. Należy na nie przygotować 2 piosenki w języku polskim i pojawić się w w/w dniu na przesłuchaniach.

Koszt udziału w warsztatach wynosi 250 zł od osoby (ewentualne noclegi oraz wyżywienie uczestnik pokrywa we własnym zakresie).

Ilość miejsc jest ograniczona.

Zapraszamy!