XVII MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY BARWY JESIENI 2011

Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu oraz Starostwo Powiatowe w Raciborzu serdecznie zapraszają do udziału w XVII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym BARWY JESIENI 2011.

Główne cele konkursu to, m.in. zachęcanie do twórczej ekspresji dzieci i młodzieży, rozwijanie wyobraźni plastycznej poprzez twórczą interpretację przyrody, pobudzanie i rozwijanie uzdolnień plastycznych dzieci i młodzieży, umocnienie kontaktów oraz współpracy międzynarodowej poprzez kulturę i twórczość.

Technika prac dowolna (z wyjątkiem prac przestrzennych), Format prac: 21 x 30 cm – minimum, 100 x 70 maksimum. Prace oceniane będą w 3 kategoriach wiekowych: 5 – 10 lat, 11 – 15 lat, 16 i powyżej.

Termin nadsyłania prac mija z dniem 14 listopada 2010 r. Prace nadsyłamy na adres Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu.

Lista laureatów konkursu udostępniona będzie od dnia 21 listopada 2011 r. na stronie internetowej MDK w Raciborzu.

Ogłoszenie wyników konkursów oraz otwarcie wystawy pokonkursowej odbędzie się w dniu 25 listopada 2011 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Raciborzu. Początek godzina 16:00.

Szczegóły dotyczące konkursu – pełny regulamin oraz karta zgłoszeniowa dostępne poniżej w załącznikach.

KARTA ZGŁOSZENIOWA